• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Seviyeli Sesli Sohbet

Seviyeli Sesli Sohbet

Seviyeli Sesli SohbetMerhaba değerli ziyaretçilerimiz, eğer, seviyeli sesli sohbet odaları arıyorsanız, yukarıda bulunan, kameralı sesli chat girişinden, sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan gurbetçilerimiz, ve türkiyede bulunan insanlar, bazen güzel zaman geçirmek için, arama motorları aracılığı ile, seviyeli görüntülü sesli sohbet siteleri aramaktalar. Arama motorları sonuçların da, bir çok, seviyeli sesli sohbet bulunmakta. Bu bulunan sonuçların hepsi, gerçekten seviyeli sohbet mi diye giriş yaparsak, ancak 20 web sitesinden, bir tane, seviyeli sesli sohbet sitesine rastlarız. Diğer 19 web sayfası, tamamen web sitelerine ziyaretçi gitsin diye, bu anahtar kelimeyi, kullanmaktalar. Yani kısacası, seviyeli sesli sohbet diye, insanlarla alay etmektir.Bu gibi, kameralı sesli chat sitelerine, giriş yapan insanlar, elbette seviye olmadığını gördüğü an, o web sitesinden cıkış yaparak, bir daha oraya gelmiyecektir. Buda o web sitelerinin, ziyaretçi kaybına neden olur.

Seviyeli Sesli Sohbet Odaları, Nasıl Olmalı.

Seviyeli Sesli ChatSeviyeli bir sohbet ortamı, yaratmak istiyorsak, aşağıda bulunan maddeleri, tamamen yerine getirmek gerekiyor.
1- Bir kameralı sesli chat sitesinde, seviye oluşturmak istiyorsak, +18 gibi konuların, ve web kameralarında açık görüntülerin, tamamen yasak olması, gerekiyor.
2- Görüntülü sesli sohbet odalarında, görev verdiğiniz kişiler, yaş olarak olgun, ve seviyeli kişilerden oluşmalı. Burada kalsın diye, her önüne gelen kişilere, kesinlikle görev verilmemeli.
3- Sohbet odaları içerisinde, insan ayrımı, yapılmamalı. İnsanların Dini, Dili, Irkı, ve Meshebi, ne olursa, olsun, eşit davranılmalı.
4- Sitenizde bulunan, görüntülü sesli chat odalarında, küfür eden, hakaretlerde bulunan, ve insan ayrımı yapan kişileri, sitenizden uzak tutmalısınız.
5- Kameralı sesli sohbet odalarında, Admin olan kişiler, kesinlikle kullandikları komutları, kendi çıkarları doğrultusunda, kullanmaması gerekiyor.

Eğer yukarıda, maddeler şeklinde yazdığımız, 5 maddeyi yerine getirebilirsek, ancak o şekilde seviyeli bir ortam meydana gelir. Aksi takdirde, seviyeli bir sohbet ortamı, meydana gelmez.

Seviyeli Sesli Sohbet Odaları, Sesli Dinle

Seviyeli Sesli Chat Odaları, İle İlgili Resimler


Bugünkü konumuz, Seviyeli Sesli Sohbet, Seviyeli Seslisohbet, Seviyeli Sesli Chat, Seviyeli Seslichat, Seviyeli Sohbet Odaları, Seviyeli Chat Odaları ile ilgiliydi.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap