• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sohbet Paylaşım Siteleri

Sohbet Paylaşım Siteleri

Sohbet Paylaşım SiteleriSon yıllarda sosyal ve sohbet paylaşım siteleri çoğalması ile birlikte, bir çok insan sorunlarını bu siteler üzerinden çözmeye çalışmakta. Gerçek anlamda bazıları sorununlarını çözerken, bazı insanlarda tam tersi, sorunlar ile karşı, karşıya gelmekte.

En çokta sorunlarımdan kurtulayım derken, tam tersi sorunlar ile karşılaşan bayan arkadaşlar. Bu bayan arkadaşlarımız ben bu sorunumu sohbet paylaşım sitelerinde çözeyim derken, malesef burada birileri tarafından kandırılıp, farklı sorunlar içerisine girdiklerini görmekteyiz.

Değerli arkadaşlarım, bu sohbet paylaşım siteleri sadece boş zamanlarınızı değerlendirmek için vardır. Özellikle bu gibi sitelere giriş yapan bayanların çok dikkatli olmalarını tavsiye ederim.

Yukarıda değinmek istediğim konu, bazıları sorunlarını çözüyor derken sadece yanlızlıktan sıkılan insanlardan bahs ettim, yanlızlıklarını gidermek için bu gibi sitelerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

Sohbet Paylaşım Siteleri İyi Yönleri.

Evet, bu gibi sesli sohbet sitelerin gerçek anlamda iyi yönleri olduğunu düşünüyorum. Eğer bir insan boş zamanlarında dışarı çıkıyorsa, dışarıda kötü alışkanlıklar ile karşılaşıyorsa, o insanlar bunun farkına varıp sohbet sitelerine girip, o alışkanlıklarını bırakabiliyorsa, bu çok güzel birşey.
Yada bir sorunu varsa bunu realinde kimseye anlatmıyorsa, tanıdıklarına anlatamıyorsa, burada birisi ile dertleşip, o kişiye derdini anlatıp, o kişiden işine gelen iyi yönleri aklına koyup uyguluyabiliyorsa, bu çok hoş bir durum diyebiliriz. Elbette sorununu anlatırken, detaylarına inmeden, üstü kapalı anlatması daha iyi olur.

Sohbet Paylaşım Siteleri Kötü Yönleri.
Bazı insanlar evli olupta, buraya gelip zaman geçirmek, yada bazı sorunlarını unutmak için, burada birisi ile dertleştiğinde, çok dikkatli olması gerekiyor.

Bu gibi yerlerde genellikle evli bayan arkadaşların yanlış sohbetler sonucu aşırı bir şekilde yıprandıklarını görmekteyiz. Ülkemizde bayan olmak inanın çok zor bir durum.

Burada bir bayan birisi ile dertleştiğinde, yada geçici olarak yanlızlığını gidermek istediğinde, bazı erkek arkadaşlar tarafından onu ayarlayıp, beraber bir ilişki yaşama peşinde olurlar.

Bu gibi durumlar ise gerçekten çok acı verici durumlardır. Bayan arkadaşların gerçekten dikkatli olmalarını, burada kendilerini anlatmamalarını, ve bilgisayarı kapattıkları zaman, burdaki insanları akıllarından çıkarmalarını öneririm. Aksi taktirde zarar görebilirler.

Etiketler: ,

Yorum Yap