• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Seslisohbet Yardım » Speakychat Activex Sorunu

Speakychat Activex Sorunu

Speakychat Activex SorunuBir çok kullanıcı, kameralı seslichat sitelerine giriş yaparken, Speakychat Activex sorunu ile, karşılaşmakta. Tabiki bu sorunları yaşayan ziyaretçilerin çoğu, Bilgisayar deneyimi olmadığından dolayı, bu sorunları yaşıyorlar.

Bu problemler ile ilgili, birkaç örnek vermek istiyorum, bu sorunlar nelerdir, ve nerden kaynaklanıyor. En büyük problemlerinden bir tanesi, Activex desteği olmayan, internet tarayıcılarından meydana geliyor. Bazıları, kısıtlı bilgisayar hesaplarında sorunları yaşıyor, bazı kullanıcılar ise, kullandıkları antivirus programlarından dolayı, problemler yaşıyor.

Şimdi bu sorunlara, aşağıda sıra ile, geniş yer vereceğiz. Bu 3 sorunu dikkatlice okuduğunuzda, belki sorunlarınızı çözersiniz. Bunun haricinde, yardım sayfalarımızı, okumanızda yarar var.

Speakychat Activex Sorunu Gidermek.

Speakychat Google Chrome Sorunu1- Bu sorunların bir tanesi, yanlış internet tarayıcısı, kullanmalarından dolayı kaynaklanıyor.
Google Chrome olduğu gibi, bazı internet tarayıcıları, Speakychat Activex denetimini, desteklemiyor. Siz Google Chrome, internet tarayıcısı ile, istediğiniz kadar, görüntülü seslisohbet web sitelerine, giriş yapmaya çalışın, ne yazıkki giriş yapamıyacaksınız. Çünkü Google Chrome, internet tarayıcısında, activex desteği yoktur. Aynı problemi, internet Explorer 64 bit, internet tarayıcıları ile de yaşarsınız.

Kisitli Bilgisayar Kullanici Hesabi2- Farklı bir problem ise, kullandığınız bilgisayar hesabınız, kısıtlı olmasından kaynaklanabilir. Bilgisayar hesapları açılırken, Bilgisayarda hesap ayarları, yapılabiliyor. Örneğin, bu kullanıcı hesabı ile, kötü yazılımlı web sitelerine giriş yapılmasın, bu hesapla activex denetimleri yüklenmesin, veya bu hesaba programlar yüklenmesin, gibi ayarlar yapılabiliyor. Eğer, kullandığınız bilgisayarda, böyle bir sorun varsa, yine kameralı sohbet sitelerine, giriş yapmanız, imkansız bir durum.

Speakychat Koruma Sorunu3- Sorun yaratacak olan, diğer unsur ise, Bilgisayarda yüklü olan Anti virus programları. Bazı anti virus programları, activex denetim programını, Trojan olarak algılayabiliyor. Bu sorunu gidermek için, Bilgisayarda yüklü olan, anti virus programını, devre dışı bırakın, ve öyle yükleyin, yükleme işlemi bittikten sonra, antivirus programını, tekrar aktiv duruma getirin.

Yukarıda belirttiğim bu 3 gerekçe, Speakychat plugin sorunu, ile karşılaşır, ve Google Chrome sesli sitelere giriş yapamazsınız.

Görme Engelliler İçin, Speakychat Activex Sorunu, Sesli Dinle.

Speakychat Kameralı Sohbet Activex Sorunu, İlgili Resimler.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap