• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Speakychat LB » SpeakyChat LB Mobil Uygulaması

SpeakyChat LB Mobil Uygulaması

SpeakyChat LB Mobil UygulamasıAylar önce SpeakyChat LB Mobil Uygulaması ile bir haber yazmıştık.
O haberi Speakychat yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz bir görüşme sonucu, bize yapılan açıklamalara dayanarak yazmıştık. 20 Mart günü speakychat yetkilisi ile yaptığımız görüşmelerde en fazla bir ay içerisinde SpeakyChat LB Mobil Uygulaması geleceğini söylemişlerdi.

Arada tam üç ay geçti, hala bu uygulamanın gelmediğini, üzülerek belitrmek istiyorum. Bundan üç ay önce bu haberi yazdığımızda, çok sevinçli ve mutlu bir şekilde bütün herkese duyurmuştuk.

Bizler çok umutluyduk, artık cep telefonlarımız ile, Tablet bilgisayarlarımız ile, ve diğer cihazlarla Seslichat web sitelerine giriş yapabileceğimizi düşünüyorduk. Şimdi ise hayal kırıklığı yaşıyoruz.

Speaky chat mobil uygulamasının, sohbet sevenlere şart olduğunu Speakychat programcılarına defalarca söylememize rağmen, hala insanlar cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile sisteme giriş yapamıyor.

Eğer bu durum böyle devam ederse bu sistemin en fazla 2 yıl ömrü olacağını şimdiden duyurmak istiyorum. Internet web sitelerine bağlanan insanların çoğu artık bilgisayar kullanmıyor, onların yerine akıllı cep telefonlarını ve tablet bilgisayarları tercih etmekte.

Sesli Chat Mobil

SpeakyChat LB Mobil Uygulaması Nedir?

Mobil uygulaması Bir çok işletim sistemi ve cihazlara uyumlu bir programdır. Bu program, Google Play Store, Android iOS iPhone, App Store, iPad Windows Phone, BlackBerry gibi cihazlarda çalışan bir programdır.

Şu anda speakychat mobil uygulaması olmadığından dolayı sadece Windows işletim sistemi ile sadece bilgisayarlar ile sesli chat yapmaktayız. SpeakyChat LB Mobil Uygulaması geldiğinde, bizler cep telefonlarımız ve diğer cihatzlarımız ile Google Play Store, Android iOS iPhone, App Store, iPad Windows Phone, BlackBerry gibi cihazlar ile Speakychat üzerinden istediğimiz seslichat web sitesine giriş yapıp sohbet edebileceğiz.

Bir gün Speakychat Mobil uygulaması geldiğinde her yerde, otobüste, trende, metroda, bu uygulama sayesinde sohbet edebileceğiz.

Etiketler: ,

Yorum Yap