• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Speakychat LB » Speakychat Sistem Engeli

Speakychat Sistem Engeli

Speakychat Sistem EngeliMerhaba değerli seslichat sevenler, Speakychat sistem engeli, ve sistem ban konusunda bazı bilgiler sunmak istiyoruz.

Internet sitemizi ziyaret eden, sesli sohbet ortamına katılan arkadaşlarımızın bazıları Speakychat tarafından otomatik olarak kendiliginden banlanıyor, yada sistem engeli alıyor.

Bu durum sadece bizde olmadığını, bütün speakychat kullanan görüntülü seslichat sitelerinin aynı durumla karşı, karşıya kaldıklarını söylemek mümkün.

Speakychat sisteminde bir sorun olduğunu, bazı bilgisayarların kullanıcı isimlerinin aynı olması, yada kullandıkları isletim sisteminde aynı serial numarasını kullandıklarından kaynaklandığını tahmin ediyorum.

Web sitemizde Spakychat tarafından otomatik sistem engeli, yada sistem banı ile karşı, karşıya gelen ziyaretçilerimiz, bu durum hakkında bizlere detaylı bilgi verirseler onlara ancak o şekilde yardımcı olabiliriz.

Bir çok insan burada yaptıkları hatalardan dolayı engel, veya ban yediklerinde buraya gelip, sistem engelliyiz, yada sistem banlıyız dediklerinide çok gördük. Elbette bu durumlar bize inandırıcı gelmiyor. Neden derseniz Admin paneli denen bir olay var. Orada bütün geçmişi kontrol ederek bu durum rahat bir şekilde ortaya çıkabiliyor.

Speakychat Sistem Engeli, ve Sistem Ban Kaldırma

Değerli kullanıcılarımız, eger gerçekten bilgisayarınızda Speakychat sistem engeli, veya Sistem Ban varsa sizlere yardımcı olalım.
Speakychat Sistem Engeli, ve Sistem Ban nasıl belli olur?
Eğer bir bilgisayarda sistem engeli veya sistem banı varsa, kullanıcımız kameralı sesli sohbet odalarına giriş yaptığında engelli yada banlı görünür. Eğer bu engeli görevli arkadaşlarımız kaldırdıysa, oda değişip geliyorsa yine aynı şekilde engelli geliyorsa bu gerçek sistem engelidir.

Aynı durum speakychat sistem ban için geçerlidir. Eğer bu kişiyi admin panelinde bulamıyorsanız, ve admin ban ayarlarında girişleri açık tutup, bu kullanıcının içeriye girmesini sağladiktan sonra speakychat Sistem ban kaldırdıktan sonra, hala banlı bir şekilde geliyorsa buda Sistem banıdır.
Speakychat Sistem Banii

Speakychat Sistem Engeli Kaldırma

Burada Adminlerin yapabileceği bir durum söz konusu değil. Speakychat sistem engelinin kaldırılması için ziyaretçimiz kullandığı nick üzerinde değişiklik yapması gerekiyor. Nasıl bir değişiklik, örneğin kullandığı kullanıcı ismi, Ali ise Ali2 olarak değiştirirse bu sorundan kurtulabiliyor. Bunun haricinde bizim açmamız imkansız, bunun nedeni ise öyle bir olanak yok sistemde.

Speakychat sistem ban konusunda bu durum önceleri yaşanıyordu, şimdi pek sistem ban olayına rastlanmıyor.

Değerli kullanıcılarımız, bu konular ile ilgili çözemediğiniz sorunlar olursa, üst bölümde iletişim formu bulunmakta, Oradan bize sorununuzu açık ve detaylı bir şekilde yazarsanız, size yardımcı olmaya çalışırız. Lütfen iletişim formunda skype adresinizi yazmayı unutmayın, aksi taktirde size ulaşmamız imkansız olur.

Etiketler: , ,

Yorum Yap