• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Speakychat LB » Speakychat Sitesi Kurmak

Speakychat Sitesi Kurmak

Speakychat Sitesi KurmakEskiye nazaren şimdi Speakychat sitesi kurmak, çok basit bir durum haline geldi.
Eğer yeni bir görüntülü seslichat sitesi açmak istiyorsanız, bunu gerçekleştirmek çok zor bir iş değil. Her hangi bir kameralı seslisohbet sitesinde Adminlik yaptıysanız, biraz bilginiz varsa, kendinize yeni bir site açabilirsiniz.

Bunu gerçekleştirmek için Google gibi büyük bir arama motoruna giriş yaparak, görüntülü sesli chat panelcileri, speakychat panel, veya panelci arıyorum kelimelerini girin karşınıza bir çok bu işi yapan web siteleri çıkacaktır. Bunlarla irtibata geçip hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir kaç şey var. Bu araştırmaları yaparken, piyasada bir sürü çakma panelci bu işleri yapmaya çalışıyor. Bunlardan uzak durmanızı, ve Fratpanel, Esunus, Kariyer panel gibi tanınmış panelciler ile çalıştığınızda sizin yararınıza olacaktır.

Speakychat Sitesi Kurmak Zormu

Bu devirde Speakychat sitesi kurmak hiç zor bir olmadığını söylemek istiyorum.

Bütün panelcilerin elinde mevcut kameralı sesli sohbet site panelleri bulunuyor. Anasayfa için genellikle wordpress kuruyorlar, ve kameralı sesli chat uyumlu Wördpress temaları ellerinde mevcut durumda. Sadece yapmanız gereken bir domain almak kalıyor. Domain alırken dikkat etmeniz gereken domain adresi içerisinde sesli kelimesinin geçmesi arama motorları tarafından öncelik verir. Anlıyacağınız bu devirde görüntülü sesli sohbet sitesi açmak, en fazla 2 saat bir zaman süresi içerisinde kurulabiliyor.

Sizlere tavsiyem farklı bir web sitesinde normal ziyaretçi kalmak site sahipliğinden daha iyidir. En azından kafanız rahat bir şekilde sohbetinizi yapar çıkarsınız.
Görme Engelliler icin Sesli Makale

Etiketler: ,

Yorum Yap