• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Speakychat LB » Speakychat Sorunları

Speakychat Sorunları

Speakychat SorunlarıGörüntülü chat sitelerinde yasanan Speakychat Sorunları.
Speakychat ile çalışan kameralı sohbet sitelerinin sorunları her gün çoğalmaya başlıyor.

Bunların içinde en önemli sorun ise cep telefonları ile hala sisteme giriş yapilmaması.

Şu modern ğağda, tekniğin en üst düzeyde olduğu bir dönemde cep telefonları ve tablet bilgisayarlarla hala Speakychet LB sistemine giriş yapılmaması çok büyük bir eksik olduğunu düşünmekteyim. Yazılımcı arkadaşların buna bir an önce bir cözüm üretmesi gerekiyor. Aksi taktirde görüntülü chat sitelerine yıllarca verdiğimiz bütün emeklerimiz boşa gider.

Bunun haricinde Speakychat LB sisteminde yaşanan bir çok sorun bulunuyor. Sistemde üzerinde bulunan komutların düzenli, ve sağlıklı çalışmaması, buda sisteme giriş yapan bir çok yaramaz kullanıcının işine gelmesi anlamına geliyor.

Speakychat Sorunları Nelerdir

Bu yaşanan sorunların bazılarını burada belirtmek istiyorum.
1- Speakychat LB Mobil uyumluluğu bulunmuyor.
2- Sistem üzerinde bulunan komutlar, ve Admin panelinde bir çok sorun yaşanmakta.
3- Speabychat kullanan kameralı chat sitelerinde sistem engeli yaşanmakta. Bazı insanlar kendiliğinden, kimse komut kullanmadan odalar içerisine engelli bir şekilde giriş yapmakta.
4- Bazı kullanıcıların kullandıkları programlar sayesinde kullandığımız Ban komutlarını olumsuz şekilde etkilemekte. Örneğin bir kişiye Ban komutu ile uzaklaştırmak istediğimizde, Anti Ban gibi programlar kullanılarak, banladığımız halde sisteme giriş yapmaktalar.
5- Belli programlar ile burada Admin yönetim panelinde bazı nicklerin şifreli olduğu halde, şifreli olan nicklerle giriş yapmaları.

Daha burada belirtemediğim bir çok sorun yaşamaktayız. Bu durum karşısında görüntülü Sohbet site sahipleri çaresiz durumdalar, ve ne yapacaklarını bilmiyorlar.
Umarım Speakychat ile yaşanan bütün Sorunlar en kısa zamanda çözülür, ve görüntülü chat sitelerinin ömrü bir kaç yıl daha uzar.

Etiketler: ,

Yorum Yap