• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Speakychat LB » Speakychat Unban

Speakychat Unban

Speakychat Unban, Ban KaldirmaGörüntülü chat siteleri üzerinden, sohbet eden, bir çok insan, Speakychat unban, veya sesli sohbet sitelerinde ban açma programı ararlar.
Bu kişiler, Google gibi büyük arama motorlarında, sesli chat ban kaldırma programı indir gezginler, speakychat unban programı indir, veya speakychat ban kaldırma unban, gibi kelimeler girerek, arama yaparlar.

Bunun nedeni ise, bu insanlar, kameralı sohbet sitelerinde, sürekli olumsuz davranışlarından dolayı, sürekli ban yerler. Tek amacları, o banlandığı web sayfasında, kendi banını açıp, tekrar o chat odalarına girip, orada bulunan insanları, tekrar rahatsız etmek.

Bunlar, sohbet etmeye gelen insanları, rahatsız etmekten, zevk alıyor. Bunların amacı sohbet etmek olsa, o giriş yaptığı chat odalarının kurallarına uyarak, orada zaman geçirmeye çalışır. Bunlar neden böyle davranıyor, anlamış değilim.

Bu insanlarla sürekli konuşuyoruz, yapmaması için ikna etmeye çalışıyoruz, ne yazıkki, bunlara çözüm bulmak, çok zor bir durum. Bunlar resmen, ruh hastaları, şizofren.
sesli chat ban kaldırma programı indirBan sistemi Nedir?
Bunu genel olarak tanımlamak istersek, internet üzerinde uygulanan bir sistemdir. Serverler, veya web siteleri, kendisini kötü niyetli insanlardan korumak için, uygulanan bir yasaklama yöntemidir.

Herhangi bir saldırı durumunda, bu saldırıyı önlemek için, karşı tarafın ip adresinden, veya bilgisayarın farklı bir yönüne, ban sistemi dediğimiz, yasaklama yöntemi uygulanır.

speakychat ban kaldırma unban

Speakychat Unban Nedir?

Bu genel olarak, kameralı sesli chat sitelerinde, verilen yasağı, speakychat unban programı ile, kendi yasağını kaldırmaktır.
Einstein gibi, bazı art niyetli yazılımcıların, sistemde bulduğu açıkları değerlendirerek, yazdığı ban açma programlarıdır.

2014 yılında, Einstein diye birisi, speakychat unban einstein diye, bir program yazmıştı. Bu program sayesinde, birçok insan, kendi yasağını kaldıra biliyordu.

Görme Engelliler İçin, Speakychat Unban, Sesli Dinle.


Sesli chat ban kaldırma programı indir, ilgili resimler.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yap